Září 2015

Barevné rty

23. září 2015 v 14:48 | Amyska |  Make-up
Vždy jsem měla názor na líčení dost negativní. "Že je to nepřirozené, že budu vypadat jako marfuša, že to nebudu já, apod." (Však to určitě některá z vás znáte..?)
Dnes je to ale jiný. Možná to bude tím, že jsem taky o něco starší...
Ale vlastně hlavní důvod proč jsem změnila názor je ten, protože jsem začala pracovat s kosmetikou. Stala jsem se kosmetickou poradkyní.
Načichla jsem více ke kosmetice celkově. Zajimám se, jak se správně nalíčit, jak se cítit fajn apod. Protože náš osobní pocit je ten nejdůležitější. To jak vypadáme, vyjadřujeme svou osobnost dělá to, jak se cítíme.

Ale zpět k tomu, očem jsem chtěla původně psát. :-)
Dnes mi přišel balík a v něm má slibovaná konturovací tužka na rty!
Tužka slouží hlavně k tomu ,aby zabránila rozmazávání rtěnky mimo rty. A také, aby co nejvíce udržela požadovanou barvu na rtech.

Pro mě má ovšem spíše i jiný význam...
Jak jsem tak brouzdala po netu...., vidím celebrity s pořádnými rty. Dráždilo mě to, ubíjelo, že já takové nemám. Hledala jsem dál. Zajímala jsem se o to, jak je to možné, co může být příčinou a jak toho dosáhnout bez jakékoli "operace". "A MÁM TO!"

Hodně velký podíl, na zvětšení a zvýraznění rtů celkově, má právě konturovací tužka. Poměrně dost záleží na odstínu tužky, aby splývala s barvou rtěnky. Já sice používám odlišné barvy a vůbec to a hlavně mi nevadí. :-) Mám-li světlejší konturovací tužku čili pleťové barvy (mých rtů, barvy obličeje), je minimálně poznat, že tužkou přesahuji na místa, kde už dávno mé rty nejsou.
Tak a toto je "celé kouzlo" konturovací tužky.
Od teď na ni nedám dopustit. :-)
A co vy? Máte zkušenosti?


Více najdete na:
www.oriflame.cz
http://kosmeticketrendy.cz/jak-vybrat-a-pouzivat-konturovaci-tuzku/